↑↑ píseň měsíce ↑↑
                                                   ↓↓ Kolik je hodin ? Hodiny blogu ↓↓

uz

                             !!!!! POZOOOOOR ČTÍÍÍÍ !!!!

AHOJTE :) mám pro vás moooooooc důležitou věc ..... CHVILKU NAPÍNÁNÍ ..... PPPOOOZZZAAASSSTTTTAAAVVVUUUUJJJUUU !!!!!!!! :( :( :( :( Nemám čas na blog .... musím se učit :( Mamuš mi slíbyla že když budu mýt z MATIKY JEDNIČKU a né DVOJU tak mi koupí .... VELKÉ NAPĚTÍÍÍÍÍÍ ! ........ KŘEČKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ! Takže se musím učit a musím být venku s taky strávit čas s kočkama :) Prominte AFFS že nebudu obýhat ale jednou za ten týden bo třikrát nebo dvakrát určo oběhnu :) takže ... ZAS JE TADY TEN HNUSNEJ NÁPIS ... :
Nevím jak na dloho ..... ALE PROSÍM ! AFFS ! KDYŽ SE NEZAPÍŠU DO ZÁPISU TAK PROSÍÍÍM  NEMAZÁÁÁT !! NO .... PÁR ČLÁNKŮ TU NĚKDY PŘIBYDE ... ALEJEN PÁR ! AHOJ ... A TADY ROZVRH KDY BYCH MĚLA  OBÝHAT STOPROCENTNĚ :
ZUZUZ





































červeně možná oběhnu že asi tak padesát na padesát
TAK AHOJTE !
váš čoko Ňuf (sem holka takže nejsem žádná buzna :D )

usnul a už se neprobral :(

10. listopadu 2010 v 21:30 | Čoko Ňuf ♥
Brobudil se a vyšel si . Uviděl ji . Utíkal před ní . Spadl . Zdvihl se . Utíkal . Spadl a už nemohl ... :( Vykřikl , ona přišla . A umřel :( Bylo to smutné pro všechny pro ní aj pro něj pro sestru i smečku :( Zira však pokoj nedala :( Její smrt se vymstila :( Kiara jí pomáhala . Ona se cítila vyni a ... spadla .

Spomínáme na tebe Kopo :( Budeme tě mít rádi pořád . Budeš tu snámi :( Máme tě rádi :( Tohle sme nechtěli :( Odpust nám to :( Nikdy na tebe nezapomenem :'( Slzy pro tebe dáme :( SI NÁŠ A NIKOMU TĚ NEDÁME ! AJ KDYŽ SI DUCH ... POUHÝ DUCH :( ... :'(
 


Komentáře

1 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 11. listopadu 2010 v 15:28 | Reagovat

Jsi se nějak rozesmutnila kvůli filmu :D Nic ve zlém ;) =)

2 ♦Ajjin♦ ♦Ajjin♦ | Web | 11. listopadu 2010 v 15:55 | Reagovat

To je zvláštní to video...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 POZOR , POZOR ! Každého náštěvníka si fotím !