↑↑ píseň měsíce ↑↑
                                                   ↓↓ Kolik je hodin ? Hodiny blogu ↓↓

uz

                             !!!!! POZOOOOOR ČTÍÍÍÍ !!!!

AHOJTE :) mám pro vás moooooooc důležitou věc ..... CHVILKU NAPÍNÁNÍ ..... PPPOOOZZZAAASSSTTTTAAAVVVUUUUJJJUUU !!!!!!!! :( :( :( :( Nemám čas na blog .... musím se učit :( Mamuš mi slíbyla že když budu mýt z MATIKY JEDNIČKU a né DVOJU tak mi koupí .... VELKÉ NAPĚTÍÍÍÍÍÍ ! ........ KŘEČKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ! Takže se musím učit a musím být venku s taky strávit čas s kočkama :) Prominte AFFS že nebudu obýhat ale jednou za ten týden bo třikrát nebo dvakrát určo oběhnu :) takže ... ZAS JE TADY TEN HNUSNEJ NÁPIS ... :
Nevím jak na dloho ..... ALE PROSÍM ! AFFS ! KDYŽ SE NEZAPÍŠU DO ZÁPISU TAK PROSÍÍÍM  NEMAZÁÁÁT !! NO .... PÁR ČLÁNKŮ TU NĚKDY PŘIBYDE ... ALEJEN PÁR ! AHOJ ... A TADY ROZVRH KDY BYCH MĚLA  OBÝHAT STOPROCENTNĚ :
ZUZUZ

červeně možná oběhnu že asi tak padesát na padesát
TAK AHOJTE !
váš čoko Ňuf (sem holka takže nejsem žádná buzna :D )

Listopad 2010

VELKÉ TŘÍDĚNÍ AFFS !

26. listopadu 2010 v 23:21 | Čoko Ňuf ♥
Takže a je tot tu ! Mám vás strašně moc ! Je to jako hra ! Budou dvě dvojice a jedna postoupí a druhá ne ! Tady máte vísledky :

Tak toto bylo lehké vyhodnocení ! A zůstává : R!cky Lilly !!

Toto bylo taky lehké vyhodnocení ! zůstává : Kiki !!

Tak a tady už to je :( Vytvořila sem moc silný dvojice které mám strašně ráda ale prostě to tak musím udělat ! ZŮSTÁVÁÁ : Moniska !!

Tak toto bylo ještě těžší vyhodnocení :( Lucy üplně miluju ale Bubble cat taky a strašně ! :( ZŮSTÁVÁ : Bubble cat !! (Lucíku moc promin ale když mě zbidou místa pro AFFS tak si tě tam dám ! ale to jen možná!)

Tak a tady si myslíte že to bylo nejtěžší že ? :) to teda néé tady to bylo nejlehčí ! Samozřejmě zůstává !! : Ajjin !! Prostě Ajjin by u mě zůstala aj kdybych k ní měla dát to nej affsko ! Ta si mě získala ze všech nejvíc :-)) dělám sní dessi když se mi něco stane tak mě utišuje a vůbec mě nepomlouvá a neříká mi Buzna :-) :-**

ALE OPRAVDU MÁM RÁDA VŠECHNY ! BUDU NA VÁS SPOMÍNAT Má'to , Veverko , Katko01 , Lucy ! Né nedivte se že tam Skřet néni ... ta si to u mě posrala ! Málem sem kvůli ní chtěla zrušit blog !! A AFFS vyzařená nemusíte mít hlavu dolů když budu mít místo tak si nějaké AFFS přidám ! :-* papa :) ZÍTRA BUDE MOŽNÁ CO Z BLOGEM BUDE DÁL :-))

ODEBRANÉ AFFS :
Máťa
Veverka
Katka01
Lucy

Skříteček2 :-!

papa váš Čokýk :-**

PŘEKVÁÁÁÁPKOOOO !!!!

12. listopadu 2010 v 15:59 | Čoko Ňuf ♥

AHOJTE TAK A JE TU .... PŘEKVÁÁÁPKOOO ! DEJTE SI CELÝ ČLÁNEK :)

(ten oddělovač od bublíka mojehoo :) :-**)

usnul a už se neprobral :(

10. listopadu 2010 v 21:30 | Čoko Ňuf ♥
Brobudil se a vyšel si . Uviděl ji . Utíkal před ní . Spadl . Zdvihl se . Utíkal . Spadl a už nemohl ... :( Vykřikl , ona přišla . A umřel :( Bylo to smutné pro všechny pro ní aj pro něj pro sestru i smečku :( Zira však pokoj nedala :( Její smrt se vymstila :( Kiara jí pomáhala . Ona se cítila vyni a ... spadla .

Spomínáme na tebe Kopo :( Budeme tě mít rádi pořád . Budeš tu snámi :( Máme tě rádi :( Tohle sme nechtěli :( Odpust nám to :( Nikdy na tebe nezapomenem :'( Slzy pro tebe dáme :( SI NÁŠ A NIKOMU TĚ NEDÁME ! AJ KDYŽ SI DUCH ... POUHÝ DUCH :( ... :'(

Dess pro moniska :)

9. listopadu 2010 v 17:54 | Čoko Ňuf ♥
Táák ! Mám tu dess pro moniska a šelmy (+klikačka , oddělovač a řekni mě jaký názvy chceš na popisky např . Robriky , Reklamy , Menu ... )

KLIK NA CELÝ ČLÁNEK !!

l

STOP RAKOVINĚ PRSU ! (je to úplně geniální ty obrázky :D)

5. listopadu 2010 v 9:55 | Čoko Ňuf ♥
Mrtě xDD Ty obrázky :D :
Silikonové(+)(+).Perfektní (o)(o). Když je chladno (^)(^).Babiččiny\./\./.Obrovitánské
( o Y o). ...Malilinkaté (.)(.)... Chraň je všechny!!!......Zveřejni to
na svém blogu a řekni ┌П┐(◉_◉)┌П┐ rakovině prsu!

KLÍČ K OBRÁZKŮM ! :
Silikonové(+)(+) (prsa) .Perfektní (o)(o)(prsa) . Když je chladno (^)(^) .Babiččiny\./\./ (prsa) .Obrovitánské
( o Y o) (prsáá xD) . ...Malilinkaté (.)(.) (prsa)... Chraň je všechny!!!......Zveřejni to
na svém blogui a řekni ┌П┐(◉_◉)┌П┐ (STOP!) rakovině prsu !

myslím že když se na  to dobře zadíváte tak si těch obrázků povšimnete :)
Papa :)

zdrojpro tebe : 


a já to našla na fb ;)
 POZOR , POZOR ! Každého náštěvníka si fotím !