↑↑ píseň měsíce ↑↑
                                                   ↓↓ Kolik je hodin ? Hodiny blogu ↓↓

uz

                             !!!!! POZOOOOOR ČTÍÍÍÍ !!!!

AHOJTE :) mám pro vás moooooooc důležitou věc ..... CHVILKU NAPÍNÁNÍ ..... PPPOOOZZZAAASSSTTTTAAAVVVUUUUJJJUUU !!!!!!!! :( :( :( :( Nemám čas na blog .... musím se učit :( Mamuš mi slíbyla že když budu mýt z MATIKY JEDNIČKU a né DVOJU tak mi koupí .... VELKÉ NAPĚTÍÍÍÍÍÍ ! ........ KŘEČKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ! Takže se musím učit a musím být venku s taky strávit čas s kočkama :) Prominte AFFS že nebudu obýhat ale jednou za ten týden bo třikrát nebo dvakrát určo oběhnu :) takže ... ZAS JE TADY TEN HNUSNEJ NÁPIS ... :
Nevím jak na dloho ..... ALE PROSÍM ! AFFS ! KDYŽ SE NEZAPÍŠU DO ZÁPISU TAK PROSÍÍÍM  NEMAZÁÁÁT !! NO .... PÁR ČLÁNKŮ TU NĚKDY PŘIBYDE ... ALEJEN PÁR ! AHOJ ... A TADY ROZVRH KDY BYCH MĚLA  OBÝHAT STOPROCENTNĚ :
ZUZUZ

červeně možná oběhnu že asi tak padesát na padesát
TAK AHOJTE !
váš čoko Ňuf (sem holka takže nejsem žádná buzna :D )

UMPF... božéééééé

14. září 2010 v 20:57 | Čoko Ňuf ♥ |  Každodení keci

Tak čaaau lidinkýý ! Píšu narychlo a bez smajlů ! Sorry ! Spěchám ! Hajdy hajdy a šup do postýlky :) Jen vám napíšu zážitek z dnešního dne . Tak poslouchejte : Iva pro mě příjde a deme ven . Sme neměli co dělat tak sme šli na průlky a tam příjdou takové mrňata ! Jeden třeťák a jeden prvák . Sme hráli STOPZEM . Takže vysvětlím vám hru : stříháte si kámen nůžky papír TEĎ ! Nebo raz dva tři tet . Bud dáte kámen nůžky nebo papír .  Ten co prohreje v kámen nůžky papír tak to je pořítá do deseti či do pěti všichni se rozeběhnou a ten co počítá do deseti či do  pěti ze zavřenéma očima tak pak de a chmátrá kde sou ostatní  . Ostatní se můžou pohybovat i utíkat . Ale jak řekne ten co chodí ze zavřenejma očima STOP ZEM !! tak nesmýš být nazemi ale na průlkách .  Sme to dodělali a byl prvík David pak byl třeták Štěpán .  Sme si vylezli s Ivů na slůp . ON jen hledal :D Och my good :D No samozřejmě slyšel Ivanu a mě jak se smějem :D Chmát po Ivaniné noze :D Och ten výtlem :D sem se nacpala do zadu :D Samozřejmě řekl Ivana :D Sme si pak vyměnily poty . O  on že ... hm .... to newím :D Výtlem jak prdel :D ale nejhorší bylo že sem domů přišla jak bezďák :D Celá špinavá od slůpu :D Och maj good a jaká spocená hlava :D Sem se osprchovala a jaký diamant ze mě byl ! No toš Čaute !
ZDARÉÉC A KOMÉÉÉC :D NECHCI KOMECTY ALE KOMENTY :D
 


Anketa

Jak se vám líbil dnešní den ?

Byl úplně zenza ! super ! přímo božíí ! 40% (2)
Jo 60% (3)
Ušel 0% (0)
Celkem 0% (0)
Ani né 0% (0)
Néé 0% (0)
Vůůůbéééééc ! 0% (0)

Komentáře

1 ♦Ajjin♦ ♦Ajjin♦ | Web | 14. září 2010 v 21:00 | Reagovat

ale tu není nic o mě 8-O cos to psala na tom icku?? že napíšeš to cosme dělaly [:tired:]  :D  :-D  :-D  :-D mno nic no

2 ♦Ajjin♦ ♦Ajjin♦ | Web | 15. září 2010 v 14:00 | Reagovat

[1]: jo aha už sem to asi pochopila..psalas co si dělala se svýma kámošema :-D ...a dnska na icq možná kolem páté nebo táák 8-) ale možná že nepřidu vubec

3 moniska moniska | E-mail | Web | 15. září 2010 v 19:02 | Reagovat

Zajímavé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 POZOR , POZOR ! Každého náštěvníka si fotím !