↑↑ píseň měsíce ↑↑
                                                   ↓↓ Kolik je hodin ? Hodiny blogu ↓↓

uz

                             !!!!! POZOOOOOR ČTÍÍÍÍ !!!!

AHOJTE :) mám pro vás moooooooc důležitou věc ..... CHVILKU NAPÍNÁNÍ ..... PPPOOOZZZAAASSSTTTTAAAVVVUUUUJJJUUU !!!!!!!! :( :( :( :( Nemám čas na blog .... musím se učit :( Mamuš mi slíbyla že když budu mýt z MATIKY JEDNIČKU a né DVOJU tak mi koupí .... VELKÉ NAPĚTÍÍÍÍÍÍ ! ........ KŘEČKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ! Takže se musím učit a musím být venku s taky strávit čas s kočkama :) Prominte AFFS že nebudu obýhat ale jednou za ten týden bo třikrát nebo dvakrát určo oběhnu :) takže ... ZAS JE TADY TEN HNUSNEJ NÁPIS ... :
Nevím jak na dloho ..... ALE PROSÍM ! AFFS ! KDYŽ SE NEZAPÍŠU DO ZÁPISU TAK PROSÍÍÍM  NEMAZÁÁÁT !! NO .... PÁR ČLÁNKŮ TU NĚKDY PŘIBYDE ... ALEJEN PÁR ! AHOJ ... A TADY ROZVRH KDY BYCH MĚLA  OBÝHAT STOPROCENTNĚ :
ZUZUZ

červeně možná oběhnu že asi tak padesát na padesát
TAK AHOJTE !
váš čoko Ňuf (sem holka takže nejsem žádná buzna :D )

Kočičí a psí žrádlo - wiskas , pedigree

26. září 2010 v 21:50 | Čoko Ňuf ♥ |  Další blbosti
Ahojte . Víte o tom že když si koupíte wiskas nebo pedigree že za každou  tu 100 korunu koupíte vlastně jídlo do útulku ? Koupíte si maxi granule za 5 stovek a těm zvířátkům vlastně koupíte maxy balení granulí ? Kdyby ste si nekupovali wiskas nebo pedigree tak ty zvířátka umřou ? Neříkejte si že koupíte lacinější koncervu za 45 korun než aby ste koupily wisaks nebo pedigree za 68 kč . Když koupíte pedigree nebo wiskas tak jednomu zvířátku koupíte jednu konzervu za těch 45 korun ? A ty peníze co jim zbydou nechájí třeba na koberec pod klec nebo na mističku . Proto kupujte pedigree a wiskas .
http://www.strategie.cz/assets/strategie-2006/polygrafie-revue/15_4.jpg http://www.tarkkinen.fi/matinkioski/images/stories/tuotteet/wiskas_junior.jpg

takto to vypadá když se to roznáší po obchodech ... tady prostě dělejá žrádlo :http://www.chovatelskepotreby.eu/krmiva/fotkyobchod/Pedigree.jpg

Vzpomentesi na ty vhudé tvářičky a pomoste jim :

kupujte si vyskas ! AHOJTE !
 


Komentáře

1 Moniska Moniska | E-mail | Web | 26. září 2010 v 22:20 | Reagovat

Whiskas kupuji Ketynce a Pedigree Beníkovi. A teď z toho mám dobrý pocit.

2 ROACHKristy ROACHKristy | E-mail | Web | 27. prosince 2011 v 19:21 | Reagovat

Don't have enough money to buy a house? Worry no more, because this is real to take the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/credit-loans">credit loans</a> to resolve such problems. Hence get a auto loan to buy all you require.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 POZOR , POZOR ! Každého náštěvníka si fotím !