↑↑ píseň měsíce ↑↑
                                                   ↓↓ Kolik je hodin ? Hodiny blogu ↓↓

uz

                             !!!!! POZOOOOOR ČTÍÍÍÍ !!!!

AHOJTE :) mám pro vás moooooooc důležitou věc ..... CHVILKU NAPÍNÁNÍ ..... PPPOOOZZZAAASSSTTTTAAAVVVUUUUJJJUUU !!!!!!!! :( :( :( :( Nemám čas na blog .... musím se učit :( Mamuš mi slíbyla že když budu mýt z MATIKY JEDNIČKU a né DVOJU tak mi koupí .... VELKÉ NAPĚTÍÍÍÍÍÍ ! ........ KŘEČKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ! Takže se musím učit a musím být venku s taky strávit čas s kočkama :) Prominte AFFS že nebudu obýhat ale jednou za ten týden bo třikrát nebo dvakrát určo oběhnu :) takže ... ZAS JE TADY TEN HNUSNEJ NÁPIS ... :
Nevím jak na dloho ..... ALE PROSÍM ! AFFS ! KDYŽ SE NEZAPÍŠU DO ZÁPISU TAK PROSÍÍÍM  NEMAZÁÁÁT !! NO .... PÁR ČLÁNKŮ TU NĚKDY PŘIBYDE ... ALEJEN PÁR ! AHOJ ... A TADY ROZVRH KDY BYCH MĚLA  OBÝHAT STOPROCENTNĚ :
ZUZUZ

červeně možná oběhnu že asi tak padesát na padesát
TAK AHOJTE !
váš čoko Ňuf (sem holka takže nejsem žádná buzna :D )

Zítra škola ! Boooože nééé :(

31. srpna 2010 v 20:56 | Čoko Ňuf ♥ |  Každodení keci
Ach jo ! Onion Emoticon Zítra škola Onion Emoticon Božhééé néééé ! Jinááč co kluci ze školi ? Onion Emoticon No ??? Přiznejte se mi Miluje vás někdo ?Nebo vy někoho ? Nebo se vám někdo líbí ? Honem řekně , řekněte ! To se bude drbat xD Nééééé kecám nikomu to neřeknu ! Jestli jo tak at se propadnu  Drag and Drop or Double Click Ale těším se na novou úču a na Hrožovou ! Drag and Drop or Double Click No tak já vám ještě něco přidám teda  Drag and Drop or Double Click Ale teď je na řadě malí rozhovor s váma Drag and Drop or Double Click

  • Těšíte se do školi ?
  • Miluje tě někdo ze školy ?
  • Ským bys chtěla sedět ve škole v lavici ?
JÁ ODPOVÍDÁM

  • jen na něco a to je nová učitelka
  • To já nevím
  • S Aničkou nebo Alenkou (kámošky ze školy)
COMÉÉÉÉNT NÉÉÉÉÉ ? NO JO PLÍS KOMENT :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 POZOR , POZOR ! Každého náštěvníka si fotím !