↑↑ píseň měsíce ↑↑
                                                   ↓↓ Kolik je hodin ? Hodiny blogu ↓↓

uz

                             !!!!! POZOOOOOR ČTÍÍÍÍ !!!!

AHOJTE :) mám pro vás moooooooc důležitou věc ..... CHVILKU NAPÍNÁNÍ ..... PPPOOOZZZAAASSSTTTTAAAVVVUUUUJJJUUU !!!!!!!! :( :( :( :( Nemám čas na blog .... musím se učit :( Mamuš mi slíbyla že když budu mýt z MATIKY JEDNIČKU a né DVOJU tak mi koupí .... VELKÉ NAPĚTÍÍÍÍÍÍ ! ........ KŘEČKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ! Takže se musím učit a musím být venku s taky strávit čas s kočkama :) Prominte AFFS že nebudu obýhat ale jednou za ten týden bo třikrát nebo dvakrát určo oběhnu :) takže ... ZAS JE TADY TEN HNUSNEJ NÁPIS ... :
Nevím jak na dloho ..... ALE PROSÍM ! AFFS ! KDYŽ SE NEZAPÍŠU DO ZÁPISU TAK PROSÍÍÍM  NEMAZÁÁÁT !! NO .... PÁR ČLÁNKŮ TU NĚKDY PŘIBYDE ... ALEJEN PÁR ! AHOJ ... A TADY ROZVRH KDY BYCH MĚLA  OBÝHAT STOPROCENTNĚ :
ZUZUZ

červeně možná oběhnu že asi tak padesát na padesát
TAK AHOJTE !
váš čoko Ňuf (sem holka takže nejsem žádná buzna :D )

Jako Sněhurka 2 díl - Kluk z butiku *

18. srpna 2010 v 18:30 | Ifý Fidlerová ♥♥

Komix ! Jako Sněhurka 2 díl -Kluk z butiku

l

Jednou když si ségra leží na gauči a vystavuje sevé sexy tělo tak mi říka co kdyby ses podívala na místní butiky a koupila si něco na sebe vypadáš fakt strašně.Jelikož jsem neměla nic na práci a segřina upřímnost mě vážně ranila a taky sem v jadru se chtěla podívat na místní lidi a pokouknout se po novém městě nic jsem nenamítala a zavolala jsem si taxík.
Řekla jsem si že tohle tričko by moná šlo ale potom sem si představila segru jak šílí co jsem si to koupila tak jsem šla do jíního oddělení a tam se mi zalíbil takoví komplet...
Tak jsem si ho šla skusit do kabinky.
A vyda docelá mi seknul asi je pravda že hadry dělají člověka.Převlíkla jsem se a zaplatila ten komplet.Byla jsem zrovna u pokladny...
V tom vidím jak do butiku vchází neznámí chlap a vypadá vážně ...pěkně.
a vidím že jeho pohled se upírá na mě.Přeběhla jsem nenápadně k nějakým hadrům a dělám že si je vibírám a jsem totálně nedostupná.
Ale asi mi hraní moc nešlo,protože ke mně přišel a dal si ruku nad srdce a ptal se mě jestli nevím kolik je hodin.
Brzo jseme se dali do řeči a on všemožně vtípkoval.
V obchodě hrála hudba a on mi nabídl jestli si s ním nechci zatancovat ja sem dostala zachvat smíchu on se na mě tak divně podíval zrudla jsem jako rajče a řekla jsem mu proč né.A tak jsme se dali do tance a on měl pořád takovej divnej výraz.
Myslím že mu došlo že jsem cela z něho pryč.Protože jsem se nakrucovala vohejbala no vypadalo to fakt asi strašně.
Řekla jsem mu že už musím jít a že bych ho zase ráda viděla.Ale u mě doma.Řekla jsem mu adresu.A on to pochopil a dal mi dlouhou pusu na tvář.Pak jsem se rozloučila a odešla.
-------------------------------------------------------------------
konec
---------------------
diskuze
-------------
1. myslíte že spolu budou chodit ?
2. podvede ji
3. bude  Sněhurky sestra žárlit a pokusí se Sněhurčina kamaráda zbalit ?

KOMENT PLÍÍÍÍS

komix by : endy999.blog.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 POZOR , POZOR ! Každého náštěvníka si fotím !